Yemek Odası Modası

Yenilikçiliği ön planda tutarken fonksiyonel kullanıma önem veren marka ; Enza Home, bu yıl da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi farklı konseptleri ile tüketiciyi memnun edecek gibi görünüyor. 2015 yılında her grupta yenilikçiliğin öncüsü olacak olan firmanın bu yıl yemek takımları bir başka güzel. 2015 Enza Mobilya Yemek Odası Modelleri   yine her zevke hitap edebilecek çeşitliliği bizlerle buluşturuyor.

Bu yılın moda renklerine ve tasarımlarına bir göz atacak olursak; modern çizgilerin, zerafetin, asaletin, şıklığın ve sadeliğin bir arada olduğu hemen gözümüze çarpmakta. Oldukça geniş ve her zevke hitap eden 2015 Enza Mobilya Yemek Odası Modellerinde ağırlıklı parlak beyaz renk hakim. Parlak beyaz rengin beraber kombinlendiği ya da ayrı bir şıklık olarak sunulduğu birçok renk seçeneği mevcut. İtalyan ceviz, özel bronz rose, parlak siyah, hint cevizi, antrasit gri, parlak vizon gibi renkler bu seçeneklerden sadece birkaçı olarak vitrinlerde yerini alacak. Farklı zevklerin yansımasının hissedildiği modellerde farklı alanlarda düşünülmüş. Geniş mekanlarda yaratılacak ferah bir hava yanında dar mekanların değerlendirilmesinde kullanılabilir olan mobilyalarda hem şık olan hem de alandan tasarruf sağlayan modelleri bir araya getirmiş. Ayrıca parlak mobilya yüzeylerinin çizilmeye karşı dayanıklı çevreci akrilik malzeme ile yapılmış olması da kullanım kolaylığını da bizlere sunmakta.

Çok amaçlı bölmeleri bulunan açılabilir yemek masaları, led kullanılarak aydınlatılan vitrinler, geniş saklama alanına sahip konsollar ile 2015 Enza Mobilya Yemek Odası Modelleri bu yıl birçoğumuzun aklını başından alacak ve bizleri alışverişe yönlendirecek gibi görünüyor.