Tesettür Alışverişi İçin En Çok Tercih Edilen Markalar

Tesettür giyimde oldukça fazla marka bulunmaktadır. Piyasada yüzlerce marka vardır. Lakin bu markaların hepsi aynı kalitede ve aynı fiyat kategorisinde olmamakla birlikte, değişkenlik göstermektedir.

Piyasada bulunan en yaygın tercih edilen tesettür markaları, Armine, Aker, Nihan, Tuğba Venn Giyim, Hülya Aslan, Gamze Polat, Pınar Şems olarak belirtebiliriz. Bu markalara kısaca göz atalım.

En Çok Tercih Edilen Markalar

Pınar Şems, 2015-2016 yılının en iyi tesettür markası seçilerek, kalitesini ortaya koymuştur. Oldukça şık ve abartı olmayan ürünler sergilemektedir.

Gamze Polat, özellikle genç kadınların tercih ettiği bir ürün olarak piyasada tanınmıştır. Kullandıkları renkler genellikle pudra ve açık renklerdir. Genç kadınların alışveriş yapmak istediklerinde kesinlikle uğramaları gereken bir markadır.

Tesettür Alışverişi İçin En Çok Tercih Edilen Markalar

Hülya Aslan, özellikle sokak tasarımları ile ilgilenmektedir. Gün içinde yapacağımız alışveriş, hafta sonu gezintileri, arkadaş ziyaretleri için kullanılabilecek oldukça rahat ürünler üretmektedirler. Özellikle sosyal medyada çok talibi olan bir marka olmayı başarmıştır.

Tuğba Venn Giyim, özellikle sadeliğe çok önem vermektedir. Dikkat çekmek istemeyen bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. En çok kap modelleri piyasada çok tutulmaktadır.

Nihan, renkli giyinmeyi seven bayanlara hitap etmektedir. Bahar aylarının gelmesi ile renkli giyinmeyi seven bayanlar, bu markayı özellikle tercih etmektedirler.

Aker, bilindik bir eşarp markasıdır. Diğer tesettür ürünleri bulunmasına rağmen, piyasada en çok eşarp ürünleri rağbet görmektedir. Çok kaliteli ipek eşarplar üretmektedirler.

Armine, nerdeyse en çok bilinen ve tercih edilen marka diyebiliriz. Markanın en çok satış yapan ürünü eşarp modelleridir. Her yaş grubuna hitap eden eşarp modelleri, çok şık ve zengin gösteren ürünlerdir. Hem şık hem de ölçülü giyinmeyi seven tesettürlü bayanlar bu markayı özellikle tercih etmektedirler.

Türkiye’de yüzlerce tesettür markasından birkaç tanesini sizlere derledik. Bahsedilen ürünler piyasada en çok satış yapan ve tercih edilen ürünlerdir.