Şekerbank Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor?

Gelişen teknoloji sayesinde bankacılık hizmetlerinin birçoğu şubelere gitmeden evden, iş yerinden yapılabilmektedir. Birçok banka gibi, işlemlerinizi çağrı merkezlerinden, internet bankacılığı hizmetinden, şube ve ATM’lerinden faydalanarak yapabilirsiniz.1953 yılından beri hizmet veren Şekerbank’ın Türkiye genelinde 273 şubesi bulunmaktadır. Aynı zamanda 500’e yakın ATM ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

 İnternet Bankacılığı

Bankacılılık işlemlerinin çoğu artık şubeye gitmeden, internet bankacılığı aracılığı ile yapılabilmektedir. İnternet bankacılık hizmetini kullanmak için www.sekerbank.com.tr’ den giriş yapabilirsiniz.

 Şekerbank Mobil Şube

Şeker Mobil Şube ve mobil uygulamalar yardımıyla akıllı telefonunuzu kullanarak birçok işlemi şubeye gitmeksizin yapma imkânı da sunmaktadır. Google Play’den Şeker Mobil Şube uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

 Şubeye Gitmeden Yapılabilen İşlemler

ATM’den, mobil şubeden ve internet bankacılığından yapılabilecek işlemler temel işlemlerdir. Bu işlemler, fatura ödemesi, kredi başvuruları, vadeli hesap açma kapama işlemleri, para transferleri (eft ve havale işlemleri) yapılabilmektedir. İnternet bankacılığı, Şekerbank Mobil Şube, mobil uygulama, ATM ve çağrı merkezi ile yapamadığınız işlemler için şubelerden yardım almanız gerekmektedir.

 Şekerbank Çağrı Merkezi

Çağrı merkezleri aracılığı ile yapılacak olan işlemleriniz için 0850 222 78 78 nolu Şekerbank çağrı merkezini arayabilirsiniz. Çağrı merkezi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Şube çalışma saatleri tüm şubeler için ortak olarak belirlenmiştir.

Şekerbank Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor?

 Şube Çalışma Saatleri

Bilindiği gibi şubelerde çalışma saatleri dışında hizmet verilmemektedir. Bu nedenle, Şekerbank şubelerinden yapmanız gereken işlemler için açılış saati ve çalışma saatine dikkat etmeniz gerekiyor. Hafta sonu ve resmi tatillerde banka şubeleri hizmet vermemektir. Bunun dışındaki zaman dilimlerinde, hafta içi Şekerbank şubeleri sabah saat 9.00’da açılmakta 12:30’a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. 12.30-13.30 saatleri arasına kapalı olan şubeler, 13.30’dan 17.00’a kadar hizmet vermektedir.