Intermec Pm43 Barkod Yazıcı (En Uygun Fiyat)

Endüstriyel bir cihaz olan ve orta ölçekli baskıların yapılmasında kullanılan intermec pm43 bir baskı cihazıdır. Hem depoda kullanılmak için hem de üretim yapılan ortamlarda kullanılmak için oldukça geniş bir işlev alanı bulunmaktadır. Bu yazıcı türünün avantajları arasında kablosuz internet bağlantısı kurabilme, ethernet bağlantısı ile seri portu gibi işlevsel özellikler barındırmaktadır.

 

Ürün Çözünürlük Seviyesi

Baskı yaparken 300mm\ss hıza ulaşan, 108 mm baskı genişliği imkanı bulunan yazıcı cihazı, hem direkt termal hem Intermec Pm43 Barkod Yazıcı (En Uygun Fiyat)de termal transfer baskı yöntemlerinin her ikisinin de kullanılmasını sağlamaktadır. Hem ribonlu hem ribonsuz baskı yapma özelliği vardır. 203 dpi baskı kalitesi bulanan ürün bu baskı özelliğini tercihe göre 300 veya 406 dpi çözünürlük seviyesini kadar çıkarabilmektedir.

 

Yazıcının Diğer Avantajlı Yönleri

1200 mm ile 4800 mm. arasında maksimum baskı uzunluğunun değişimi, 203 dpi ve 406 dpi kafa yapısı özelliğine Intermec Pm43 Barkod Yazıcı (En Uygun Fiyat)göre şekillenmektedir. Ayrıca ürünün 128 mb hafıza özelliği ile 128 mb sd ram özelliği bulunmaktadır. Cihaz intermet pm 43 özelliği ile kolay internet bağlantısı sayesinde kolayca çıktı ve baskı alma özelliği taşımaktadır.

Code 39, Code 39C gibi barkodlar üzerine baskı alma özelliği bulunan 2d barkodlara da bakı yapma özelliğine sahiptir. 1d ve 2d gibi çeşitleri bulnan yazıcı barkodlarına baskı alırken kolaylık sağlamaktadır. Bu barkodların büyük çoğunluğu ile uyumlu çalışabilmektedir. intermec pm 43 yazıcının bir de compact falsh slot hafıza özelliği vardır.

Fiyat için: http://www.panetiket.com/intermec-pm43.htm